Акумуляторна батарея Extradigital Xiaomi Mi4s (BM38) 3100 mAh (BMX6450)
Основні характеристики:
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Xiaomi, модель - Xiaomi Mi 4S, ємність - 3100 мАч, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,7V, 69 х 63 х 4 мм, сірий, Сумісна
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0423028
633 грн
| Ємність | 3100 мАч |
| Артикул | BMX6450 |
| Вид | стандартний |
| Виробник | Extradigital |
| Гарантія, міс | 12 |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Xiaomi Mi4s (BM38) 3100 mAh, Xiaomi Mi 4S |
| Партномер | BM38 |
| Призначення | для телефону |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 69 х 63 х 4 мм |
| Сумісність | Xiaomi |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга | 3,7V |
Вас також можуть зацікавіти