Додаткове серверне обладнання

Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0326118
539 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 30 м
код: SU0417222
2 508 грн
Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 30 м..
Новинка Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0202704
598 грн
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP TP-Link 10Gbe SFP+ LC 300m (TXM431-SR)
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), Довжина хвилі - 850 нм
код: SU0417224
1 430 грн
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), Довжина хвилі - 850 нм..
Новинка Модуль SFP TP-Link 10Gbe SFP+ LC 10km (TXM431-LR)
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм
код: SU0417223
3 233 грн
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм..
Новинка Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400958
1 234 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Новинка Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400957
367 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Новинка Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400956
680 грн
Тип оп