Додаткове серверне обладнання

Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0426737
6 017 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0426738
3 597 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0326118
719 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-GP-C+
Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0426736
3 139 грн
Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-GP-B+
Довжина хвилі - 1310 нм, 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0426735
2 812 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт..
Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 30 м
код: SU0417222
2 649 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 30 м..
Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0202704
599 грн
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400957
429 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442897
2 587 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442889
1 661 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Новинка Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400954
429 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-10SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400953
510 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP Raisecom USFP-Gb/SS15-D-R
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 15 км
код: SU0425306
559 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 15 км..
Модуль SFP Raisecom USFP-Gb/SS13-D-R
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 15 км, Технологія - DDM
код: SU0425305
540 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 15 км, Технологія - DDM..
Модуль SFP Mikrotik S-RJ01
Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0301753
961 грн
Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP Mikrotik S-85DLC05D
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0163810
534 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0340313
1 145 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP Mikrotik S-4554LC80D
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с
код: SU0340312
2 878 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с..
Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Кількість модулів - 2 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Кількість модулів - 2 шт..
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0312288
759 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Новинка Модуль SFP Mikrotik S+RJ10
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 200 м
код: SU0340309
2 096 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 200 м..
Новинка Модуль SFP Mikrotik S+85DLC03D
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0262989
1 887 грн
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP Mikrotik 40Gbe QSFP+ MMF 150m (Q+85MP01D)
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 40 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 150 м
код: SU0417221
1 897 грн
Тип оптоволокна - багатомодове (MM), Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 40 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 150 м..
Новинка Модуль SFP HP 10G SFP+ LC SR 300M (J9150D)
Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м
код: SU0506789
21 794 грн
Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м..
Новинка Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - WDM
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - WDM..
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20LC
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0444107
441 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Новинка Модуль SFP Edimax MG-10GAS1
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0429171
3 836 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..