Додаткове серверне обладнання

Модуль SFP SFPd-2SM-20LC-1310nm FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0443097
646 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-80SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400959
2 483 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400958
1 887 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400957
403 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442892
507 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400956
962 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1510nm-120SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1510 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 120 км, Розміри - 1.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442899
10 674 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1510 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 120 км, Розміри - 1.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442897
2 765 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400955
1 174 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442889
2 236 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400954
534 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0442888
506 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-10SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400953
672 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFP-1SM-1550nm-20LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0442908
876 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-20LC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0443429
1 522 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-10LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0443428
1 566 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-02LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 2 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0443427
1 445 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 2 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1270nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0474695
2 992 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Модуль SFP Mikrotik S-35/53LC20D, 1.25 G, 20 км, LC (S-3553LC20D)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Кількість модулів - 2 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Кількість модулів - 2 шт..
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0312288
887 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP Mikrotik S+RJ10
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 200 м
код: SU0340309
2 592 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 200 м..
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0444112
609 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с
код: SU0444108
609 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 155 Мбіт/с..
Модуль SFP FoxGate 1330nm, 20km, 10Gb (SFP+d-1SM-1330nm-20LC)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Технологія - WDM, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0294446
2 064 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км, Технологія - WDM, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP FoxGate 1270nm, 20km, 10Gb (SFP+d-1SM-1270nm-20LC)
Тип роз'єму - LC, 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0294440
2 064 грн
Тип роз'єму - LC, 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP Digitus DN-81005
Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 100 м
код: SU0431119
1 908 грн
Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 100 м..
Модуль SFP D-Link 436XT-BXU/40KM
Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Розміри - 57.5 x 14 x 8.55 мм
код: SU0416968
2 919 грн
Тип роз'єму - LC, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Розміри - 57.5 x 14 x 8.55 мм..
Модуль SFP D-Link 311GT
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 1, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм
код: SU0416970
595 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 1, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 55.4 x 13.7 x 8.5 мм..
Модуль SFP copper-10/100/1000 FoxGate (SFP-copper-10/100/1000)
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0255499
1 576 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..