Додаткове серверне обладнання

Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0426737
5 053 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Модуль SFP Ubiquiti UF-SM-10G
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0426738
3 195 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0326118
550 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP Ubiquiti SM, 1.25 G, 3 км, TX 1550 нм, RX 1310 нм, SC, DDM (UF-SM-1G-S)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 2 шт..
Новинка Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 10 Gbps, 850nm, 0.3km * 2 (UF-MM-10G)
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - багатомодове (MM), 2, Довжина хвилі - 850 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 300 м, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP Ubiquiti 10Gbe SFP+ RJ45 30m (UF-RJ45-10G)
Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 30 м
код: SU0417222
2 224 грн
Тип роз'єму - RJ45, Відстань передачі даних - 30 м..
Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0202704
598 грн
Тип роз'єму - LC/UPC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 40℃, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP SFPd-2SM-20LC-1310nm FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0443097
453 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-80SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400959
2 437 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400957
385 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442892
355 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-10SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400956
715 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-80SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442897
2 437 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1490nm-10LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442895
1 403 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1490 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0442889
1 564 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0400954
385 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с
код: SU0442888
354 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с..
Модуль SFP SFP-1SM-1310nm-20LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км
код: SU0442903
373 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 20 км..
Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-20LC FoxGate
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0443429
1 098 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Відстань передачі даних - 20 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-10LC (HP) FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0474699
2 242 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Новинка Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-02LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 2 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм
код: SU0443427
1 013 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 2, Довжина хвилі - 1310 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 2 км, Розміри - 11.3 x 62 x 14.3 мм..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1330nm-60LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 60 км, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0474698
3 663 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 60 км, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1330nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0474697
2 093 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1330nm-10LC FoxGate
код: SU0602316
1 419 грн
..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1270nm-60LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 60 км, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0474696
3 663 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних - 60 км, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP SFP+d-1SM-1270nm-40LC FoxGate
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с
код: SU0474695
2 093 грн
Тип роз'єму - LC, Тип оптоволокна - одномодове (SM), 1, Швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с..
Модуль SFP RJ45-1Гбит/с RCI (SFP-1G- RJ45)
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 50℃, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0392942
594 грн
Тип роз'єму - RJ45, Швидкість передачі даних - 1 Гбіт/с, Робоча температура - 0℃ - 50℃, Кількість модулів - 1 шт..
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS15-D-R
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с
код: SU0425306
543 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с..
Модуль SFP RAISECOM USFP-Gb/SS13-D-R
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - DDM
код: SU0425305
388 грн
Довжина хвилі - 1310 нм, 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Технологія - DDM..
Модуль SFP Mikrotik S-55DLC80D
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт
код: SU0340313
961 грн
Тип оптоволокна - одномодове (SM), Довжина хвилі - 1550 нм, Швидкість передачі даних - 1.25 Гбіт/с, Кількість модулів - 1 шт..