Доставка і оплата

Оплата

Готівковий розрахунок здійснюється у наших магазинах.  Інформація про розташування наших магазинів Ви можете отримати на сторінці Контакти.

Безготівковий розрахунок можливий згідно рахунку, який Ви можете сплатити у будь-якому банку або карткою через термінал у наших магазинах. Ціну за безготівковий розрахунок уточнюйте у менеджерів магазинів.

Якщо сума товару складає менше 500грн і належить до популярних, замовлення приїжджає без попередньої оплати. В іншому випадку Вам слід зробити предоплату 30%.

 

Доставка

Ви можете отримати товар у наших магазинах м.Суми. Інформація про розташування наших магазинів знаходиться на сторінці Контакти. Доставка до магазинів безкоштовна (окрім крупногабаритних товарів).

Після замовлення товар надходить до пункту видачі за 2-5 днів. Потім менеджер магазину повідомляє Вам, що замовлення можна отримати. Якщо товар Ви не забрали протягом 5 днів, замовлення автоматично анулюється.

Можлива доставка Новою поштою згідно тарифів перевізника. Для доставки товарів по Україні необхідно отримати від нас банківські реквізити і повністю сплатити суму товару.

Якщо Вас цікавить інший спосіб доставки, телефонуйте!