Акумуляторна батарея Extradigital Meizu M3 Max 4000 mAh (BMM6464)
Основні характеристики:
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Meizu, модель - Meizu M3 Max, ємність - 4000mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,85V, 86.4 х 67 х 4 мм, Сумісна
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0422999
781 грн
| Ємність | 4000mAh |
| Артикул | BMM6464 |
| Вид | стандартний |
| Виробник | Extradigital |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Meizu M3 Max 4000 mAh, Meizu M3 Max |
| Партномер | BS25 |
| Призначення | для телефону |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 86.4 х 67 х 4 мм |
| Сумісність | Meizu |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга | 3,85V |
Вас також можуть зацікавіти