Комутатор мережевий D-Link DXS-1210-12SC
Основні характеристики:
керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 12, 10Gigabit Ethernet, Комутаційна здатність - 240 Гбіт/с, МАС - 16000 адрес, Робота - від -5˚ до 50˚ C, Ш - 440 мм, Г - 210 мм, В - 44 мм, 2.73 кг, 2xCombo, 10хSFP+
SU0202602
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Jumbo-фрейм 9216 байт
Артикул DXS-1210-12SC
Вага 2.73 кг
Вимоги PoE без PoE
Виробник D-Link
Висота 44 мм
Гарантія, міс 12
Глибина 210 мм
Живлення 100-240 В
Кількість 1000FX портів 2xCombo, 10хSFP+
Кількість 1000TX портів 12x10/100/1000/10000
Кількість Uplinks портів 1 x GE RJ-45
Кількість вентиляторів без вентилятора
Кількість портів 12
Комутаційна здатність 240 Гбіт/с
Країна виробництва Китай
Модель DXS-1210-12SC
Можливість віддаленого управління керований
Порти 10Gigabit Ethernet
Робоча температура від -5˚ до 50˚ C
Розмір таблиці МАС-адрес 16000 адрес
Тип керований 2-го рівня
Форм-фактор в стійку
Функції L2 і L2 + IGMP Snooping V1/V2/V3, ERPS, LLDP, MLD v1/v2 Snooping, LLDP-Med
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів 178.56 Mpps
Ширина 440 мм