Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23 Купити Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02) Суми. Купити в Сумах, ціна, опис, характеристики I Sumcom I Сумком
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02)
Основні характеристики:
для мережевого обладнання, для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140-275 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 160 x 390 x 240 мм, 19.1 кг, дбж для котла
SU1006683
Автон. робота при max навантаж залежить від АКБ(зовнішня)
Акумуляторна батарея зовнішня
Артикул EG-HI-PS3000-02
Вага, кг 19.1 кг
Вбудована батарея без батареї
Виробник EnerGenie
Вхідна напруга 140-275 В
Гарантія, міс 24
Додатково струм заряду АКБ - 15 A
Кількість АКБ зовнішній акумулятор
Країна виробництва Китай
Модель EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V
Напруга зовнішньої АКБ 48 В
Потужність, ВА 3000 В*А
Потужність, Вт 1800 Вт
Призначення для мережевого обладнання, для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 160 x 390 x 240 мм