Блок живлення до ноутбуку Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm (ACDL90W)
Основні характеристики:
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0106511
649 грн
| Артикул | ACDL90W |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP90PE1-00, PA-1900-02D, PA-3E, PA-10 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell Latitude: 100L, 13, 100, 110, 120, 131, 131L, 2100, 2110, D400, D410, D420, D430, D500, D505, D510, D520, D530, D531, D600, D610, D620, D630, D630C, D631, D800, D810, D820, D830, E4200, E4300, E4310, E5400, E5410, E5420, E5500, E5510, E5520, E6120, E6220, E6320, E6400, E6410, E6410 ATG, E6420, E6500, E6510, E6520, L2100, X300, XT, XT2, XT3 Dell XPS: 13, 14, 15, 17, 1340, 15 L501X, 15 L502X, 1530, 1640, 1645, 1647, 17 L701X, 17 L702X, M1210, M1330, M140, M1530, M170, M1710, M1730, M2010 Dell |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
Блок живлення до ноутбука Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm (ACDL90W) - блок живлення для ноутбука Dell швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Особливості: для ноутбуків: Dell; напруга: 19.5V; сила струму: 4.62A; потужність: 90W.
Вас також можуть зацікавіти