Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 2.15 A, 40W (5.5x1.7) (PSA3831)
Основні характеристики:
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 40 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0149785
802 грн
| Артикул | PSA3831 |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | Extradigital |
| Висота | 36 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.15 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Acer 19V, 2.15 A, 40W (5.5x1.7) |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-40TH, ADP-40TH A |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Aspire one A110X, Aspire One A150-1006, Aspire One A150-1049, Aspire One A150-1126, Aspire One A150-1249, Aspire One A150-1382, Aspire One A150-1447, Aspire One A150-1493, Aspire One A150-1532, Aspire One A150-1570, Aspire One A150-1672, Aspire One A150-1890, Aspire One A150-1983, Aspire One A150L, Aspire One A150X, AO521, AO522-bz897, AO532h, AO533, AO722-0498, AO722-0427, AO722-bz699, AO722-0879, AO722-0825, AO722-0609, AOD257, AOD255, AOD150-1165, AO753, AOD270-1824, AOD270-1679, AOD270-1410, AOD260, AOD270-1865, AOD270-1835, AOD270-1834, Aspire One AO532H, Aspire One A110L, Aspire One A110, Aspire 1830TZ, Aspire 1830T, Aspire 1830, Aspire One AOA110-1295 Aspire One AOA110-1626 Aspire One AOA150-1006 Aspire One D150-1044 Aspire One D150-1125 Aspire One D150-1165 Aspire One D150-1197 Aspire One D150-1322 Aspire One D150-1462 Aspire One D150-1577 Aspire One D150-1587 Aspire One D150-1606 Aspire One D150-1647 Aspire One D150-1860 Aspire One D150-1920 Aspire One D150-1B Aspire One D150-1Bk Aspire One D150-1Br Aspire One D250 Aspire One D255 Aspire One D260 Aspire One ZG5 D257 D270 EC19C eMachines eM250 e |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 87 мм |
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Acer 19V, 2.15 A, 40W (5.5x1.7) (PSA3831)
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Acer - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Вихідна потужність: 40 Вт. Вихідна напруга: 19 В. Вихідний струм: 2.15 A.
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Acer - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Вихідна потужність: 40 Вт. Вихідна напруга: 19 В. Вихідний струм: 2.15 A.
Вас також можуть зацікавіти