Автомобільний інвертор EnerGenie 12V/220V 500 Вт (EG-PWC500-01)
Основні характеристики:
Вхідна напруга - 12 В, Вихідна потужність - 500 Вт, Вихідна напруга - 220 В, Спосіб підключення - зажими, Синусоіда - модифікована, Захист - від перевантаження, від високої напруги, від короткого замикання, від перегріву, активне
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0609202
1 999 грн
| Артикул | EG-PWC500-01 |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | EnerGenie |
| Висота | 63 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 120 мм |
| Захист | від перевантаження, від високої напруги, від короткого замикання, від перегріву |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | пластик, алюміній |
| Модель | 12V/220V 500 Вт |
| Особливості | USB порт, світлодіодна індикація, звукова індикація |
| Синусоіда | модифікована |
| Спосіб підключення | зажими |
| Тип охолодження | активне |
| Ширина | 180 мм |
Автомобільний інвертор EG-PWC500-011 потужністю 500 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 500 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
- Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання
- Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання.
- Світлодіодний та звуковий індикатор стану
- Змінний запобіжник
Вас також можуть зацікавіти