Процесор INTEL Core™ i3 10105F (BX8070110105F)
Основні характеристики:
1200, 4 ядра, 8 потоків, 3.7 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 6 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, BOX
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0492737
3 868 грн
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Артикул | BX8070110105F |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Виробник | INTEL |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічне ядро | немає |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кеш-пам'ять | 6 MB Intel Smart Cache |
| Країна виробництва | США |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | Core™ i3 10105F |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Процесор | DDR4 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1200 |
| Також шукають | хороші, бюджетні для ігор, з авторозгоном (режим Turbo), для rx 580, для gtx 1050 ti |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип поставки | BOX |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Новий процесор Intel Core i3-10105F 10-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Comet Lake. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1200. Належить до сімейства високопродуктивних процесорів Core i3.
Intel Core i3-10105F проводиться за стандартом 14-нм техпроцесу, має 4 ядра, які працюють в 8 потоків зі штатною тактовою частотою 3.7 ГГц, 4.4 ГГц в режимі Turbo Boost. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 6 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4.
Вас також можуть зацікавіти