Блок живлення Lian Li 850W SX0850P White (G9P.SX0850P.W000.EU)
Основні характеристики:
850 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 1x(6+2pin), 1х16pin (Gen 5), 2x8pin, SATA - 8, Peripheral - 4, 120 мм
SU1149709
Артикул G9P.SX0850P.W000.EU
Виробник Lian Li
Гарантія, міс 12
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів SATA 8
Країна виробництва Китай
Модель 850W SX0850P White
Модуль PFC активний
Підключення відеокарти 1x(6+2pin), 1х16pin (Gen 5), 2x8pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 850 Вт