Блок живлення Deepcool 850W GamerStorm PS850G (R-PS850G-FE0B-JGEU)
Основні характеристики:
SFX, 850 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 1х16pin (Gen 5), 3x6+2 pin, SATA - 3, Peripheral - 1, +12V1 - 70.8A, 1x92 мм, 125 х 100 х 63.5 мм
SU1149895
OutputCurrent +12V1 70.8A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V 0.3А
Артикул R-PS850G-FE0B-JGEU
Виробник Deepcool
Гарантія, міс 12
Діаметр вентиляторів 1x92 мм
Кількість роз'ємів Peripheral 1
Кількість роз'ємів SATA 3
Країна виробництва Китай
Модель 850W GamerStorm PS850G
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів є
Підключення відеокарти 1х16pin (Gen 5), 3x6+2 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 850 Вт
Розмір, мм 125 х 100 х 63.5 мм