Блок живлення Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW)
Основні характеристики:
ATX, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, 8 pin, GPU - 4x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 83.3A, 1x135 мм, 150 x 150 x 85 мм
SU1107835
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
OutputCurrent +12V1 83.3A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V 0.3A
Артикул PPG-1000-CW
Виробник Chieftec
Гарантія, міс 60
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Кількість роз'ємів Peripheral 3
Кількість роз'ємів SATA 6
Країна виробництва Китай
Модель 1000W VEGA M WHITE
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів є
Підключення відеокарти 4x6+2 pin, 1x16 pin
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 4+4pin, 8 pin
Потужність 1000 Вт
Розмір, мм 150 x 150 x 85 мм
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Стандарт БЖ ATX
Тип БЖ для комп'ютерів
Тип охолодження вентилятор
Блок живлення Chieftec 1000W VEGA M WHITE (PPG-1000-CW) - ідеальне рішення для ентузіастів інформатики та професіоналів, які шукають надійний та потужний джерело енергії для своїх високопродуктивних систем. Цей блок живлення сумісний зі стандартом ATX 12V 3.1, що гарантує його універсальність та сумісність з сучасними системами.
Chieftec VEGA M має всі необхідні роз'єми для підключення: 20+4 pin для материнської плати, 4+4 pin і 8 pin для процесора, а також чотири 6+2 pin та один 16 pin для відеокарт. Це дозволяє підключити до чотирьох потужних відеокарт та забезпечити їх безперебійне живлення.