Зарядний пристрій XoKo WC-310 3A USB White (WC-310-WH) (WC-310-WH)
Основні характеристики:
Тип - адаптер, Живлення - мережа, Призначення - універсальне, тип вихідного підключення - USB, Max - 3 А, 15 Вт, кількість USB портів - 3 x USB, білий
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0454597
149 грн
| Артикул | WC-310-WH |
| Виробник | XoKo |
| Вихідний струм | 2 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Живлення | мережа |
| Кількість USB портів | 3 x USB |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Модель | WC-310 3A USB White (WC-310-WH) |
| Особливості | захист від короткого замикання, захист від перегріву |
| Призначення | універсальне |
| Тип | адаптер |
| Тип вихідного підключення | USB |
Зарядний пристрій XoKo WC-310 3A USB White (WC-310-WH) – це ідеальне рішення для тих, хто цінує якість та надійність. Цей універсальний адаптер забезпечує швидке та безпечне заряджання ваших пристроїв. Живлення від мережі надає стабільну потужність, а вихідний струм до 3 А гарантує максимально ефективну зарядку.
Зарядний пристрій оснащено трьома USB портами, що дозволяє одночасно заряджати декілька ґаджетів. Кожен порт підтримує струм до 2 А, а загальна потужність досягає 15 Вт. Завдяки сучасному смарт-чипу, зарядка автоматично визначає оптимальний струм для вашого пристрою, забезпечуючи максимально ефективну та безпечну зарядку без ризику пошкодження акумулятора.
Особлива увага приділяється захисту: вбудовані смарт-чипи від перегрівання та короткого замикання гарантують захист не лише зарядного пристрою, а й ваших спеціалістів. В елегантному білому кольорі, цей зарядний пристрій стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру. Насолоджуйтесь безпечною та швидкою зарядкою з XoKo WC-310, адже якість завжди на першому місці.
Зарядний пристрій оснащено трьома USB портами, що дозволяє одночасно заряджати декілька ґаджетів. Кожен порт підтримує струм до 2 А, а загальна потужність досягає 15 Вт. Завдяки сучасному смарт-чипу, зарядка автоматично визначає оптимальний струм для вашого пристрою, забезпечуючи максимально ефективну та безпечну зарядку без ризику пошкодження акумулятора.
Особлива увага приділяється захисту: вбудовані смарт-чипи від перегрівання та короткого замикання гарантують захист не лише зарядного пристрою, а й ваших спеціалістів. В елегантному білому кольорі, цей зарядний пристрій стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру. Насолоджуйтесь безпечною та швидкою зарядкою з XoKo WC-310, адже якість завжди на першому місці.
Вас також можуть зацікавіти