Акумуляторна батарея Extradigital Xiaomi Mi Note Pro (BM34) 3000 mAh (BMX6442)
Основні характеристики:
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Xiaomi, модель - Xiaomi Mi Note Pro, ємність - 3000mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,7V, 68 x 62 x 4 мм, сірий, Сумісна
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0423023
635 грн
| Ємність | 3000mAh |
| Артикул | BMX6442 |
| Вид | стандартний |
| Виробник | Extradigital |
| Гарантія, міс | 12 |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Xiaomi Mi Note Pro (BM34) 3000 mAh, Xiaomi Mi Note Pro |
| Партномер | BM34 |
| Призначення | для телефону |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 68 x 62 x 4 мм |
| Сумісність | Xiaomi |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга | 3,7V |
Вас також можуть зацікавіти