Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz eXceleram (E30212S)
Основні характеристики:
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 1, 1600 МГц, CL11, 1.35 В, 204-pin SO-DIMM, non-ECC, 120 місяців
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0112890
1 845 грн
| (Збірка) Споживча потужність | 5 Вт |
| Артикул | E30212S |
| Буферизація | unbuffered |
| Виробник | eXceleram |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Таймінги | CL11 |
| Також шукають | 8 ГБ DDR3 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор пам'яті | 204-pin SO-DIMM |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
Модулі пам'яті SoDIMM DDR3 8GB 1600 МГц Exceleram (E30212S) створені на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії Exceleram, модулі пам'яті DDR3 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК.
Модулі пам'яті DDR3 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR2. Оперативна пам'ять - одна з найважливіших деталей Вашого комп'ютера. Пам'ять допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Модулі пам'яті DDR3 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR2. Оперативна пам'ять - одна з найважливіших деталей Вашого комп'ютера. Пам'ять допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Вас також можуть зацікавіти