Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 30W, 19V, 1.58A (4.0*1.7mm) (HP30F4017)
Основні характеристики:
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 30 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0118212
332 грн
| Артикул | HP30F4017 |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 1,58 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP 220V, 30W, 19V, 1.58A (4.0*1.7mm) |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 493092-002, PPP018H, GB-C32, 496813-001, HP-A0301R3 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | NF283EAR, NE571PA, NC953AS, NE570PAR, NS518EAR, NS522EA, NF276EA, NG621EAR, NF277EAR, NF288EAR, NF289EA, NG638EAR, NF291EAR, FR832AV, FQ729AAR, FN819AV, NE575PA, NE574PA, NE573PA, NE572PA, NC954AS, FV436AAR, NJ683AAR, NB914AV, KS167UT, NL038PA, NL037PAR, NP763AV, NQ162PA, NQ161PA, NQ160PA, NR200AS, NQ159PA, NB142UAR, NT710PA, NQ164PA, NQ163PA, NT756PA, NM122UAR, NT757PA, NT762PA, KS168UT, NW969PA, NM124UAR, NM126UAR, NP764AV, NN101AV, NN099AV, NK348AV, NK348AAR, NM119UA, NK350AAR, HP Mini 1100, HP Mini 1000, NN100AV |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Блок живлення до ноутбука PowerPlant HP 220V, 30W, 19V, 1.58A (4.0 * 1.7mm) (HP30F4017) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Вас також можуть зацікавіти