Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (19V 4.74A 90W) 7.4x5.0mm (ACHPL90WS1)
Основні характеристики:
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0106514
489 грн
| Артикул | ACHPL90WS1 |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму, від короткого замикання |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HP/Compaq (19V 4.74A 90W) 7.4x5.0mm |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ED495AA, PA-1900-08H2, PA-1900-15C2, PA-1900-32HT |
| Сумісність з моделями ноутбуків | CQ60-300, CQ50-100, dm3-1000, CQ70-200, CQ61-300, CQ61-200, CQ61-100, CQ60-400, CQ60-200, CQ60-100, dv3600, dv3-4000, dv3-2200, dv3-2100, dv2-1100, dv2-1000, dv4-1000, dv6-1100, dv5-1200, dv5-1000, dv4-1200, dv7-3000, dv7-2200, dv7-2100, dv7-2000, dv7-1200, dv7-1000, dv6-3000, dv6-2000, dv6-1300, dv6-1200, 2230s, 2510p, 2710p, 6510b, 6530b, 6710b, 6715b, 6715s, 6720s, 6730b, 6730s, 6735b, 6735s, 6820s, 6830s, 6910p, 8510p, 8710p, nx6125, nx8220, nc2400, nc6120, nx7400, nx9420 EliteBook 2530p, 2540p, 2730p, 6930p, 8440p, 8530p, 8540p Mini 2140, 5102, 5101 ProBook 4310s, 4320s, 4510s, 4515s, 4520s, 4525s, 4710s, 4720s, 5310m, 5320m, 6440b, 6450b, 6540b, 6545b, 6550b, 6555b, dv4-1100, tx2600 |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
Блок живлення до ноутбука Grand-X HP / Compaq (19V 4.74A 90W) 7.4x5.0mm (ACHPL90WS1) швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Особливості блоку живлення: споживана потужність: 90 Вт; номінальний струм: 4.74 А (на виході); вихідна напруга: 19 В.
Вас також можуть зацікавіти