Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ)
Основні характеристики:
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0294779
480 грн
| Артикул | ACASL65WQ |
| Вид | ліцензійний |
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | SADP-65KB B, ADP-65JH, ADP-65DB, PA-1750-01, PA-1750-11 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook UX32A-DB31, Zenbook UX32A-DB51, Zenbook UX32A-DB51-CB, Zenbook UX32A-DH31-CA, Zenbook Prime UX32VD-BHI5N57, Zenbook Prime UX32VD-BHI7N55, Zenbook Prime UX32VD-DB51, Zenbook Prime UX32VD-DB71, Zenbook Prime UX32VD-DB72, Zenbook Prime UX32VD-DH71, Zenbook Prime UX32VD-DH71-CB, Zenbook Prime UX32VD-DH71-NB, Zenbook Prime UX32VD-R3001H, Zenbook Prime UX32VD-R3001V, Zenbook Prime UX32VD-R3001X, Zenbook Prime UX32VD-R3003V, Zenbook Prime UX32VD-R3014H, Zenbook Prime UX32VD-R4002H, Zenbook Prime UX32VD-R4002P, Zenbook Prime UX32VD-R4002V, Zenbook Prime UX32VD-R4002X, Zenbook Prime UX32VD-R4003V, Zenbook Prime UX32VD-R4010P, Zenbook Prime UX32VD-R4013V, Zenbook Prime UX32VD-R4030P |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ)Блок живлення для ноутбука - пристрій за допомогою якого ноутбук під'єднується до лінії і накопичує харчування для тривалої роботи в незалежному режимі. Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелика вага, дозволяючи значно заощадити Ваш простір в сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків Asus, що використовують для харчування параметри 19V 3.42A.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) володіє системою захисту, яка захища' пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі неполадок електромережі. Вдома чи в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) по нашій привабливій ціні і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) володіє системою захисту, яка захища' пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі неполадок електромережі. Вдома чи в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) по нашій привабливій ціні і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Вас також можуть зацікавіти