Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A 5.5/2.5 wall (ADP-45AW / A40220)
Основні характеристики:
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0296505
1 151 грн
| Артикул | ADP-45AW / A40220 |
| Вид | оригінальний |
| Виробник | ASUS |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.9 A, 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 45W Zenbook 19V 2.37A 5.5/2.5 wall |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A мережевий (ADP-45AW / A40220) - оригінальний блок живлення, який підійде для більшості ноутбуків компанії Asus. Він відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Блок живлення комплектується якісним мережевим кабелем для підключення в мережу змінного струму 220 Вольт.
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A мережевий (ADP-45AW / A40220) потужністю 45 Ватт забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Він виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам цей блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука.
Тайванська компанія ASUSTeK Computer Inc, спеціалізація якої - створення комп'ютерних компонентів, серед яких - материнські плати, карти графіки. Фірма займається і виробництвом мобільних телефонів, ноутбуків, оптичних приводів.
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A мережевий (ADP-45AW / A40220) потужністю 45 Ватт забезпечить Ваше мобільний пристрій додатковим харчуванням і допоможе заощадити заряд батареї для роботи в дорозі. Він виконаний в новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам цей блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука.
Тайванська компанія ASUSTeK Computer Inc, спеціалізація якої - створення комп'ютерних компонентів, серед яких - материнські плати, карти графіки. Фірма займається і виробництвом мобільних телефонів, ноутбуків, оптичних приводів.
Вас також можуть зацікавіти