Кулер до корпусу Vinga 12025-15-G
Основні характеристики:
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, 1200RPM, тип роз'єму підключення - Molex, Підсвітка - зелена, рівень шуму - 19.4 дБ
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0231899
133 грн
| Артикул | 12025-15-G |
| Виробник | Vinga |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Додатково | ОЕМ |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Модель | 12025-15-G |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | зелена |
| Повітряний потік | 68.5 CFM |
| Рівень шуму | 19.4 дБ |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Тип роз'єму підключення | Molex |
Кулер для корпуса Vinga
- це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому кращим рішенням для відводу тепла з корпусу буде придбання додаткового кулера.
Вас також можуть зацікавіти