Новинка Кулер до корпусу AeroCool Frost 12 PWM FRGB (ACF3-FS11117.11)

Кулер до корпусу AeroCool Frost 12 PWM FRGB (ACF3-FS11117.11)

Основні характеристики:
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 1500RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 27 дБ
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0781131
189 грн
Артикул ACF3-FS11117.11
Вага 132 г
Виробник AeroCool
Гарантія, міс 12
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кількість вентиляторів 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Максимальна швидкість обертання 1500RPM
Модель Frost 12 PWM FRGB
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Номінальна швидкість обертання 500RPM
Підсвітка різнокольорова
Рівень шуму 27 дБ
Розмір 120 х 120 х 25 мм
Споживана потужність 3.36 Вт
Споживаний струм 0.17 А
Тип підшипника втулка (підшипник ковзання)
Тип роз'єму підключення 4-pin
Управління швидкістю обертання за рахунок PWM

Кулер до корпусу AeroCool Frost 12 PWM FRGB (ACF3-FS11117.11) — це сучасний та ефективний охолоджувальний пристрій для вашого ПК, який забезпечує стабільну роботу системи навіть під великим навантаженням. Завдяки своїм видатним характеристикам і привабливому дизайну, цей кулер стане чудовим доповненням до будь-якого корпусу.

Кількість вентиляторів у моделі AeroCool Frost 12 PWM FRGB становить один, що зручно для більшості стандартних корпусів. Діаметр вентилятора дорівнює 120 мм, що є оптимальним для ефективного охолодження внутрішніх компонентів комп'ютера. Крім того, підшипник ковзання забезпечує тривалий термін служби та надійність в роботі.

Кулер оснащений максимальною швидкістю обертання до 1500 обертів на хвилину (RPM), що дозволяє забезпечити ефективне видалення тепла з корпусу навіть у найспекотніші моменти. Рівень шуму при цьому не перевищує 27 дБ, що гарантує тиху роботу без зайвих перебоїв і подразнень для слуху.

Особлива увага заслуговує різнокольорова підсвітка FRGB, яка додає естетичну привабливість вашій системі. Така підсвітка не тільки покращує візуальний стиль корпусу, але й додає особистий акцент вашій робочій станції.

Тип роз'єму підключення — 4-pin, що дозволяє легко інтегрувати кулер у систему з мінімальними зусиллями. Завдяки підтримці технології PWM (Pulse Width Modulation), даний кулер пропонує можливість регулювання швидкості обертання вентилятора, що дозволяє пристосовувати його роботу в залежності від поточних потреб і навантаження на систему.

Споживана потужність становить всього 3.36 Вт, що робить кулер економічним в плані енергоспоживання. Його габарити складають 120 х 120 х 25 мм, а класичний чорний колір пасує до більшості корпусів, роблячи його універсальним вибором для будь-якого користувача.

Загалом, AeroCool Frost 12 PWM FRGB (ACF3-FS11117.11) — відмінний вибір для тих, хто шукає якісний та ефективний кулер з сучасним дизайном та функціональністю.

Вас також можуть зацікавіти