Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400
| (Збірка) Загальна висота, мм | 157 |
| Артикул | PALADIN EX400 |
| Вага | 500 г |
| Виробник | PcCooler |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Модель | PALADIN EX400 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Повітряний потік | 73.6 CFM |
| Рівень шуму | 28.6 дБ |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 157 x 130 x 75 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
PCCooler Paladin EX400 — сучасний та доступний варіант вентилятора для процесора. Чотири надзвичайно тонко збалансовані 6-мм теплові трубки допомагають перевершити межу продуктивності будь-якого кулера. А поліпшений теплопровідник швидше відводить тепло від процесора.
Акуратно зібрані алюмінієві ребра мають площу теплової поверхні близько 4950 см², що набагато більше, ніж у інших подібних кулерів з 4 тепловими трубками. Вентилятор з гідродинамічним підшипником відрізняється низьким рівнем шуму і високою продуктивністю. Підвищуйте ефективність охолодження з потужним вентилятором PWM, зменшуючи швидкість роботи при маленьких навантаженнях і збільшуючи її під час високого навантаження.
Металеве монтажне кріплення підтримує основні платформи Intel і AMD. Кріплення забезпечує рівномірний розподіл навантаження при установці системи охолодження на процесор, що збільшує ефективність відводу тепла.