Кулер до процесора DARKFLASH Z4 PRO MIST WHITE
Основні характеристики:
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1600 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 24 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - LED
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU1131932
1 099 грн
| (Збірка) Загальна висота, мм | 120 |
| Артикул | Z4 PRO MIST WHITE |
| Вага | 640 г |
| Виробник | DARKFLASH |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Модель | Z4 PRO MIST WHITE |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | LED |
| Повітряний потік | 54.7 CFM |
| Рівень шуму | 24 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 120 х 72 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 20000 год |
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.5 мм H₂O |
| Управління швидкістю обертання | так |
Storm Z4 Pro Mist Tower CPU Cooler
Supreme laser engraved top cap designed
Heat pipes contact the CPU directly for better heat dissipation.
TDP up to 200W
Support the latest intel and AMD socket
Pure copperheats pipes present cooling performance significantly
Вас також можуть зацікавіти