Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23 Купити Блок живлення Seasonic 500W (PRIME-PX-500) Суми. Купити в Сумах, ціна, опис, характеристики I Sumcom I Сумком
Блок живлення Seasonic 500W (PRIME-PX-500)
Основні характеристики:
ATX, 450 Вт, 24+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6 2pin, SATA - 2, Peripheral - 2, 135 мм, 150 х 140 х 86 мм
SU1134587
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V 0.3A
Артикул PRIME-PX-500
Виробник Seasonic
Гарантія, міс 144
Діаметр вентиляторів 135 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Кількість роз'ємів Peripheral 2
Кількість роз'ємів SATA 2
Країна виробництва Китай
Модель 500W
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів є
Підключення відеокарти 2x6 2pin
Підключення материнскої плати 24+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 450 Вт
Розмір, мм 150 х 140 х 86 мм
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ ATX
Тип БЖ для комп'ютерів
Тип охолодження вентилятор
Seasonic PRIME Fanless PX 500W (PRIME-PX-500)
Безшумний блок живлення з пасивним охолодженням і ефективністю 80 PLUS Platinum
Seasonic PRIME Fanless PX 500W розроблений для систем, у яких абсолютна тиша є не просто перевагою, а обов’язковою вимогою. Це безвентиляторний блок живлення формату ATX, у якому повністю відсутні рухомі елементи охолодження. Пасивне тепловідведення усуває будь-який шум під час роботи та створює ідеальні умови для аудіостудій, професійних робочих станцій, безшумних домашніх ПК і офісних систем, де комфорт і концентрація мають ключове значення.
True Fanless Design без компромісів
Micro Tolerance Load Regulation для чистої напруги
500 Вт для ефективних і збалансованих конфігурацій
Потужність 500 Вт оптимально підходить для продуктивних, але енергоефективних систем — від робочих станцій до тихих ігрових ПК з однією відеокартою. Блок живлення підтримує конфігурації з кількома графічними адаптерами, зберігаючи стабільність і ефективність. Широкий діапазон вхідної напруги 100–240 В забезпечує універсальність використання в різних електромережах.
Повністю модульна кабельна система
Преміальні компоненти та сертифікація
Раціональний вибір для безшумних систем
Seasonic PRIME Fanless PX 500W — це поєднання абсолютної тиші, високої енергоефективності та стабільного живлення. Він органічно доповнює флагманську лінійку безвентиляторних блоків живлення від Seasonic і орієнтований на користувачів, які хочуть побудувати надійну, тиху та довговічну систему без компромісів.