Блок живлення MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 (MAG A1000GLS PCIE5)
Основні характеристики:
ATX, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5), SATA - 11, Peripheral - 4, +12V1 - 83.3А, 1x135 мм, 150 x 150 x 86 мм
SU1107823
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 150
OutputCurrent +12V1 83.3А
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V 0.3A
Артикул MAG A1000GLS PCIE5
Виробник MSI
Гарантія, міс 84
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів SATA 11
Країна виробництва Китай
Модель 1000W MAG A1000GLS PCIE5
Модуль PFC активний
Модульне підключення кабелів Full
Підключення відеокарти 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5)
Підключення материнскої плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 1000 Вт
Розмір, мм 150 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Стандарт БЖ ATX
Тип БЖ модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження вентилятор
Блок живлення MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 є ідеальним вибором для тих, хто прагне отримати максимальну потужність і надійність у своєму комп'ютері. Цей блок живлення розроблений спеціально для комп'ютерних систем високої продуктивності та підтримує Nvidia GeForce RTX 50 серії відеокарти, що робить його ідеальним для геймерів та ентузіастів.
Оснащений потужністю в 1000 Вт, MAG A1000GLS може підтримувати найсучасніші компоненти системи, зокрема 5 роз'ємів додаткового живлення для відеокарт, що робить його ідеальним для більш складних конфігурацій. Основний роз'єм 20+4 pin підходить для сучасних материнських плат, а 2x4+4 pin дозволяє підключати процесори високого класу.
Охолодження здійснюється за допомогою однієї потужної 135 мм вентилятора, який оптимізовано для роботи з низьким рівнем шуму, що забезпечує комфортну і тиху роботу системи. Це значно покращує роботу особливо в інтенсивних ігрових або професійних умовах.
Ергономічний дизайн з високоякісними кабелями Embossed Jacket дозволяє легко управляти проводами, роблячи їх більш гнучкими для встановлення. Незалежно від того, чи побудовано вашу систему для ігор, створення контенту чи іншої професійної діяльності, MSI 1000W MAG A1000GLS PCIE5 стане вашим надійним партнером у досягненні високої продуктивності та енергозбереження.