Блок живлення Lian Li 1200W SX1200P White (G9P.SX1200P.W000.EU)
Основні характеристики:
1200 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), 1х16pin (Gen 5), 3x8pin, SATA - 8, Peripheral - 4, 120 мм
SU1149713
Артикул G9P.SX1200P.W000.EU
Виробник Lian Li
Гарантія, міс 12
Діаметр вентиляторів 120 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Країна виробництва Китай
Модель 1200W SX1200P White
Модуль PFC активний
Підключення відеокарти 2x(6+2pin), 1х16pin (Gen 5), 3x8pin
Підключення процесора 2x4+4pin
Потужність 1200 Вт