Новинка Акустична система F&D F-380X black

Акустична система F&D F-380X black

Основні характеристики:
дротове, бездротове, 2.1, Bluetooth, USB, SD, 2 RCA, Потужність, Вт - 26, Сабвуфер, Вт - 28, пластик, 4 кг, комп'ютерні колонки, блутуз колонки, колонки для комп'ютера
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0152914
3 780 грн
Інтерфейси Bluetooth, USB, SD
Артикул F-380X black
Вага 4 кг
Виробник F&D
Гарантія, міс 12
Живлення мережа
Кількість каналів 2.1
Кількість полос 2
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Мінімальна частота відтворення 30 Гц
Мінімальний вхідний опір 4 Ом
Максимальна частота відтворення 20 кГц
Максимальний вхідний опір 12 Ом
Матеріал корпусу пластик
Матеріал сабвуфера MDF
Модель F-380X black
Оснащення дисплей, бездротовий пульт ДУ, картрідер, вбудований FM-приймач, фазоінвертор
Підключення дротове, бездротове
Потужність колонок, Вт 26
Потужність сабвуфера, Вт 28
Роз'єми 2 RCA
Також комп'ютерні колонки, блутуз колонки, колонки для комп'ютера
Також шукають із сабвуфером
Тип колонки для комп'ютера
Тип акустичних колонок фронтальні
Тип акустичних колонок 70 дБ
Установка полична
Акустична система F&D F-380X black вражає своєю багатофункціональністю та якістю звуку, підходячи як для комп'ютерів, так і для самостійного відтворення улюбленої музики. Завдяки типу підключення у два формати — дротовому й бездротовому — вона забезпечує максимальну гнучкість користування та легкість в інсталяції. Одна з головних переваг F&D F-380X — це можливість бездротового з'єднання за допомогою Bluetooth, що дозволяє швидко насолодитися улюбленими треками без зайвих кабелів, або скористатися USB та SD картрідерами для ще більшої кількості варіантів підключення.

Дизайн колонок виконано в класичному чорному кольорі з використанням якісного матового пластика для корпуса, що чудово пасуватиме до будь-якого інтер'єру. Сабвуфер з корпусом із MDF не лише додає акустичній системі стильного вигляду, але й підкреслює насиченість та глибину низьких частот, завдяки чому музика стає багатшою та об’ємнішою.

Завдяки конфігурації 2.1, система оснащена двома каналами та фазоінвертором, що забезпечують збалансоване звучання та реалістичність у відтворенні кожної аудіодоріжки. Сабвуфер потужністю 28 Вт вдало доповнює колонки з потужністю 26 Вт, створюючи загальний об'єм звуку, здатний наповнити навіть велику кімнату.

F&D F-380X також оснащена вбудованим FM-приймачем з пам'яттю до 100 станцій, що дозволяє без проблем насолоджуватися радіоефіром. Функціональність підвищується завдяки наявності бездротового пульта дистанційного керування, що додає ще більше комфорту в управлінні. Вбудований дисплей спрощує навігацію та налаштування параметрів.

Шукачі потужного басу залишаться задоволені — F&D F-380X справді є системою із сабвуфером, що додає їй конкурентоспроможності та збільшує можливості використання не лише для музики, але і для кіно та ігор. Живлення від мережі забезпечує стабільну роботу, а компактна конструкція шириною лише 4 кг робить систему зручною для переносу та інсталяції на полицю чи столик, як цього вимагає полична установка.

Загальна висока якість збірки, різноманітність функцій та доступна ціна роблять акустичну систему F&D F-380X black ідеальним вибором для тих, хто шукає оптимальне рішення для забезпечення якісного звуку в будь-яких умовах. Завдяки своїм особливим функціям та естетичному дизайну, ця модель зарекомендувала себе як надійний партнер у створенні музичної атмосфери вдома чи на роботі. З F&D F-380X ніщо не завадить вам насолоджуватися улюбленими мелодіями кожного дня!
Вас також можуть зацікавіти