Мишка Canyon M-6 USB Black (CNE-CMS6)
Інтерфейс підключення | USB |
Артикул | CNE-CMS6 |
Вага | 80 г |
Виробник | Canyon |
Гарантія, міс | 24 |
Довжина проводу | 1.5 м |
Кількість кнопок | 6 |
Колір | чорний |
Країна виробництва | Китай |
Модель | M-6 USB Black |
Особливості | регулювання чутливості |
Підключення | дротове |
Призначення | для комп'ютера |
Роздільна здатність (max) | 3200 dpi |
Розмір | середня |
Розміри | 110 х 72 х 40 мм |
Також шукають | в Києві, у Львові, в Дніпрі, в Харкові, в Запоріжжі, в Полтаві, в Кривому Розі, в Миколаєві, в Одесі, в Броварах, у Вінниці, в Житомирі, в Івано-Франківську, в Краматорську, в Кременчуці, в Кропивницькому, в Лубнах, в Луцьку, в Сумах, в Тернополі, в Херсоні, в Хмельницькому, в Черкасах, в Чернігові |
Тип | Класичні |
Тип датчика | оптичний |
Миша Canyon M-6 створена для того, щоб покращити ваші щоденні враження від роботи з комп’ютером або ігор. Вона оснащена оптичним датчиком, який забезпечує до 3200 dpi та частоту опитування до 125 Гц. Завдяки чотирьом регульованим рівням DPI – 800, 1200, 2400 і 3200 – ви можете перемикатися між точним керуванням і швидким рухом одним натисканням кнопки.
Миша має ергономічну форму, що забезпечує комфорт для руки та зап’ястя. Вона має зручну підставку для великого пальця, тому ваша рука залишатиметься розслабленою навіть під час тривалого використання.
Завдяки 6 чутливим кнопкам (вліво, вправо, прокручування, перемикач роздільної здатності, вперед, назад) ви маєте всі функції під рукою для плавної навігації та легкої багатозадачності. Крім того, кнопки можуть витримати до 3 мільйонів натискань, що гарантує їх тривалу роботу.