Спрей для очищення Makkon Screen spray for TFT/LCD/LED 250ml (ZMN-SCR-250)
Основні характеристики:
Об'єм - 250 мл, Призначення - для екранів фотоаппаратів, для мобільних пристроїв, для планшетів, для смартфонів, для екранів
Наявність:
Під замовлення✓ Доставка 2-5 днів
Код:
SU0997751
97 грн
Артикул | ZMN-SCR-250 |
Виробник | Makkon |
Гарантія, міс | 12 |
Країна виробництва | Китай |
Модель | Screen spray for TFT/LCD/LED 250ml |
Об'єм | 250 мл |
Призначення | для планшетів, для смартфонів, для екранів, для екранів фотоаппаратів, для мобільних пристроїв |
Очисник для всіх типів екранів MAKKON, 250 мл
Опис:
Очисник MAKKON — це універсальний спрей, який призначений для дбайливого очищення екранів усіх типів: TFT, LCD, LED, Plasma, а також моніторів, дисплеїв ноутбуків, смартфонів, екранних фільтрів і скляних поверхонь. Завдяки спеціально розробленій формулі, він ефективно видаляє пил, плями, відбитки пальців та інші забруднення, залишаючи поверхню бездоганно чистою.
Переваги:
- Універсальне використання: Підходить для очищення будь-яких екранів і скляних поверхонь, включаючи лінзи та екранні фільтри.
- Дбайливе очищення: Очисник ефективно видаляє забруднення, не залишаючи розводів і плям.
- Захисний ефект: Створює на поверхні екранів антистатичний і антибактеріальний шар, що допомагає довше зберігати їх чистими.
- Зручний у використанні: Спрей-формат дозволяє легко та швидко наносити засіб на поверхню, забезпечуючи рівномірне покриття.
Застосування:
- Нанесіть невелику кількість спрею MAKKON на м’яку безворсову тканину або безпосередньо на екран.
- Дбайливо протріть поверхню, видаляючи забруднення.
- При необхідності повторіть процедуру для досягнення ідеальної чистоти.
Очисник MAKKON — це ідеальне рішення для тих, хто цінує чистоту і бездоганний вигляд своїх пристроїв. Забезпечте довговічність і блиск ваших екранів із надійним захистом від MAKKON.
Вас також можуть зацікавіти