Патч-корди, адаптери, пігтейли

Пігтейл ST/UPC 1,5м (G652) Cor-X (OFP-ST/UPC-1,5 / 047734)
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - ST/UPC
код: SU0855411
110 грн
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - ST/UPC..
Пігтейл SC/UPC Flex 1,5м Cor-X (OFP-SC/UPC-1,5Flex / 049063)
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC/UPC
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC/UPC..
Пігтейл Molex SC SM 9/125 Simplex, LSZH, 2м. (91.30.832.00200)
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex..
Пігтейл Molex SC MM OM2 50/125 Simplex, LSZH, 2м. (91.30.532.00200)
Категорія - OM2, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OM2, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex..
Пігтейл Molex LC MM OM3 50/125 Simplex, LSZH, 2м. (91.L0.332.00200)
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC, кількість волокон - Simplex..
Пігтейл LC/UPC 1,5м (G652) Cor-X (OFP-LC/UPC-D-1,5 / 159681)
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC..
Пігтейл FC/UPC 1,5м (G652) Cor-X (OFP-FC/UPC-1,5 / 047855)
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - FC/UPC
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - FC/UPC..
Пігтейл Cor-X LC, 1.5М, SM (OFP-LC/UPC-1,5)
Категорія - OFP, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC
код: SU0576511
24 грн
Категорія - OFP, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 90м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-90)
Довжина - 90 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 90 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 900м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-900)
Довжина - 900 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 900 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 800м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-800)
Довжина - 800 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 800 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750)
Довжина - 750 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 750 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 70м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-70)
Довжина - 70 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 70 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 700м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-700)
Довжина - 700 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 700 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 65м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-65)
Довжина - 65 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 65 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 60м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-60)
Довжина - 60 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 60 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600)
Довжина - 600 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 600 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 560м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-560)
Довжина - 560 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 560 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 550м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-550)
Довжина - 550 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 550 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 505м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-505)
Довжина - 505 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 505 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 500м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-500)
Довжина - 500 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 500 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 480м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-450)
Довжина - 480 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 480 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 420м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-420)
Довжина - 420 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 420 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 40м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-40)
Довжина - 40 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 40 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 400м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-400)
Довжина - 400 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 400 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 375м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-375)
Довжина - 375 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 375 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 370м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-370)
Довжина - 370 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 370 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 360м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-360)
Довжина - 360 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 360 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 350м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-350)
Довжина - 350 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 350 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 340м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-340)
Довжина - 340 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
Довжина - 340 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..