Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23 Купить Смарт-часы Garmin Forerunner 55, Monterra Grey (010-02562-13) Сумы. Купить в Сумах, цена, описание, характеристики I Sumcom I Сумком
Новинка

Смарт-часы Garmin Forerunner 55, Monterra Grey (010-02562-13)

Основные характеристики:
Тип - мужские, Форма часов - круглые, Операционная система - проприетарная, Совместимая ОС - iOS, Android, Интерфейсы подключения - Bluetooth, ANT+, Garmin Connect, Тип дисплея - цветной, Диагональ дисплея - 1.04", Тип матрицы - Transflective MIP, Разрешение - 208 x 208, Время автономной работы до - до 14 дней, Вес - 37 г
Наличие:
Под заказ✓ Доставка 2-5 дней
Код:
SU0605646
9 360 грн
Артикул 010-02562-13
Вес 37 г
Время автономной работы до до 14 дней
Высота корпуса 42 мм
Гарантия, мес 12
Датчики акселерометр, шагомер, пульсометр
Диагональ дисплея 1.04
Дополнительные функции управление музыкальным проигрывателем, вибрация, будильник, календарь, погода
Защита корпуса от воды
Интерфейсы подключения Bluetooth, ANT+, Garmin Connect
Материал ремешка силикон
Модель Forerunner 55, Monterra Grey
Мониторинг отслеживание сна, физической активности, пройденного расстояния, количество сожженных калорий, скорость движения, подсчет ступенек
Навигация GPS
Операционная система проприетарная
Поддержка SIM карт без Sim-карты
Производитель Garmin
Разрешение 208 x 208
Совместимая ОС iOS, Android
Степень защиты 5ATM
Страна производства Китай
Тип мужские
Тип дисплея цветной
Тип матрицы Transflective MIP
Толщина корпуса 11.6 мм
Форма часов круглые
Цвет корпуса серый
Цвет ремешка серый
Ширина корпуса 42 мм

Спробуй себе у ролі професійного бігуна

Цей простий у використанні розумний годинник з GPS підходить для людей з будь-яким рівнем підготовки, допомагає їм відстежувати свої статистичні показники та досягати спортивних цілей.

  • Відстежуйте час, дистанцію, темп та швидкість під час пробіжки або прогулянки з вбудованим GPS.
  • Стежте за станом здоров’я та самопочуття за допомогою вбудованого пульсометра1 тощо.
  • Перестаньте тренуватись навмання. Цей годинник пропонує бігові тренування, створені спеціально для вас.
  • Найсучасніші бігові функції допоможуть вам реалізувати свій потенціал. Без високого цінника.
  • Відстежуйте багато різних видів тренувань з вбудованими спортивним програмами.
  • Отримайте до 2 тижнів роботи батареї. Тому що менше зарядки – це завжди добре.
Розроблений з урахуванням форми та функціональності

Цей смартгодинник легкий та комфортний як на бігових тренуваннях, так і у повсякденному житті.

Матеріали для занять спортом

Відчуйте абсолютний комфорт і на 5-кілометровій пробіжці, і на високоінтенсивному інтервальному тренуванні завдяки спортивному силіконовому ремінцю.

Користуйтесь усіма основними функціями для бігуВбудований GPS

Стежте за місцеположенням своєї пробіжки та отримуйте точні дані, включно з дистанцією, темпом та інтервалами.

Пульсометр на зап’ясті

Отримайте дані серцевого ритму1 та повідомлення, якщо ваш пульс залишається високим у стані спокою. Крім того, годинник визначає інтенсивність вашого серцевого ритму на тренуваннях.

Garmin Coach

Адаптивні плани тренувань Garmin Coach включають інструкції від досвідчених тренерів, а також безкоштовні плани тренувань, які підлаштовуються під вашу фізичну форму та ваші цілі. Тренування передаються з мобільного додатка Garmin Connect™2 на ваш годинник.

Рекомендовані щоденні плани тренувань

Отримуйте щоденні рекомендації для бігових тренувань різної інтенсивності на основі історії ваших тренувань, рівня фізичної підготовки та часу відновлення.

Технологія PacePro™

Щоб допомогти вам спланувати стратегію для подолання певної дистанції, функція PacePro надає вам інструкції по темпу на основі GPS для обраного треку або дистанції у додатку Garmin Connect. Таким чином ви зможете правильно розподілити зусилля, щоб досягти цілі.

Час фінішу

Хочете отримати підказки, які допоможуть вам досягти поставлених цілей? Оберіть дистанцію для своєї пробіжки і ви зможете бачити екран з даними, на якому відобразиться прогнозований час фінішу.

Режим «Біг на стадіоні»

Коли будете готові побігати на стадіоні, скористайтесь вбудованою спортивною програмою «Біг на стадіоні» для точного вимірювання дистанції кругів та перегляду дистанції, яку ви подолали, у метрах.

Повідомлення про частоту кроків

Прагнете покращити свою бігову форму? Скористайтесь функцією повідомлень про вихід за межі цільового діапазону частоти кроків. Легше дотримуйтесь плану та досягайте мети швидше.

Рекомендації по відновленню

Ваш організм життєво потребує вдосталь часу на відновлення між тренуваннями. Вбудована у годинник функція розрахунку часу відновлення покаже, як довго вам треба відпочити перед наступним важким тренуванням.

Прогноз результату на змаганнях

Цей спеціалізований інструмент враховує ваш рівень фізичної підготовки та історію тренувань, допомагаючи вам досягти цільового результату на змаганнях, а також дозволяє побачити, як ваші тренування впливають на прогнозований час фінішу.

Вбудовані спортивні додатки

Додайте різноманіття у свою спортивну рутину за допомогою вбудованих спортивних програм для занять бігом, плавання в басейні, пілатесом, інтервальних тренувань (HIIT) і навіть для дихальних вправ.

Час роботи батареї

Бігайте стільки, скільки хочеться з годинником, що характеризується винятковою автономністю, забезпечуючи до двох тижнів роботи батареї у режимі смартгодинника та до 20 годин в режимі GPS.

Ще більше способів стежити за здоров’ям та самопочуттям. Стеження за активністю

Коли ви гуляєте або ходите у справах, Forerunner 55 рахує пройдені кроки, визначає хвилини інтенсивного фізичного навантаження та інші дані1.

Стеження за рівнем стресу

Дізнайтесь, яким був ваш день: спокійним, збалансованим або сповненим стресу. У разі підвищеної напруги годинник нагадає про необхідність розслабитись та виконати кілька дихальних вправ.

Моніторинг енергії Body Battery™

Стежить за рівнем енергії у вашому тілі, дозволяючи вам обрати найкращий час для активності та відпочинку.

Хвилини інтенсивних навантажень

Переглядайте, в який час протягом дня ви заробили хвилини інтенсивності від помірної та важкої фізичної активності.

Фітнес вік

Функція використовує хронологічний вік, частоту серцевих скорочень у стані спокою та інші дані, щоб оцінити, чи є ваш організм молодшим або старшим за ваш фактичний вік. Врешті-решт, вік – це лише цифри.

Стеження за диханням

Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну та під час занять дихальними вправами.

Стеження за жіночим здоров’ям

Використовуйте додаток Garmin Connect2 для відстеження менструального циклу та вагітності. Записуйте симптоми, отримайте поради щодо вправ і харчування тощо.

Налаштування та підключення. Смартповідомлення

Отримуйте електронні листи, текстові та інші повідомлення прямо на свій годинник при синхронізації з сумісним смартфоном.

Функції безпеки та стеження

Якщо ви почуваєте себе у небезпеці, або у разі екстреної ситуації, функції «допомога» та «детектор аварій»3 відправлять повідомлення екстреним контактам з вашим місцеположенням.

Магазин додатків Connect IQ™
Завантажуйте безліч корисних додатків, полів з даними, циферблатів з магазину Connect IQ2.
Управління музикою

Легко та зручно управляйте з годинника програванням музики на вашому смартфоні, перемикайте треки, не втрачаючи темп.

Синхронізація з Garmin Connect

Завантажуйте свої тренування в онлайн комьюніті Garmin Connect, щоб спілкуватись з іншими спортсменами, брати участь у віртуальних змаганнях і навіть ділитись своїми перемогами у соціальних мережах.

Комплектація
  • Годинник Forerunner 55
  • Кабель зарядки / передачі даних
  • Інструкція

1 Див. правила безпеки та інформацію про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

2 Необхідно встановити мобільний додаток на сумісний смартфон.

3 При синхронізації з сумісним смартфоном. Для користування функціями безпеки та стеження; див. вимоги та обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

Вас также могут заинтересовать