Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23Notice: getimagesize(): Read error! in /home/sumcomua/public_html/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 23 Купить Смарт-часы Garmin Descent G1 Solar, Dive Computer, Hurricane Blue, GPS (010-02604-13) Сумы. Купить в Сумах, цена, описание, характеристики I Sumcom I Сумком
Новинка

Смарт-часы Garmin Descent G1 Solar, Dive Computer, Hurricane Blue, GPS (010-02604-13)

Основные характеристики:
Тип - мужские, Форма часов - круглые, Операционная система - проприетарная, Совместимая ОС - iOS, Android, Интерфейсы подключения - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi, Garmin Connect, Тип дисплея - монохромный, Тип матрицы - Transflective MIP, Разрешение - 176 х 176, Встроенная память - 32 ГБ, Время автономной работы до - до 21 дней, 45 мм, Вес - 66 г
Наличие:
Под заказ✓ Доставка 2-5 дней
Код:
SU0691636
28 560 грн
Артикул 010-02604-13
Вес 66 г
Время автономной работы до до 21 дней
Встроенная память 32 ГБ
Высота корпуса 45 мм
Гарантия, мес 12
Датчики акселерометр, гироскоп, шагомер, барометр, компас, альтиметр, термометр, пульсометр
Дополнительные функции вибрация, будильник, календарь, поиск часов, погода, поиск телефона
Защита корпуса от воды
Интерфейсы подключения Bluetooth, ANT+, Wi-Fi, Garmin Connect
Материал корпуса металл
Модель Descent G1 Solar, Dive Computer, Hurricane Blue, G
Мониторинг отслеживание сна, физической активности, пройденного расстояния, количество сожженных калорий, скорость движения, контроль местоположения
Навигация GPS
Операционная система проприетарная
Поддержка SIM карт без Sim-карты
Производитель Garmin
Размер корпуса 45 мм
Разрешение 176 х 176
Сенсорный экран да
Сменный ремешок да
Совместимая ОС iOS, Android
Степень защиты 10ATM
Страна производства Китай
Тип мужские
Тип дисплея монохромный
Тип матрицы Transflective MIP
Толщина корпуса 15.2 мм
Уведомления вызовы, электронная почта, низкий заряд гаджета, напоминания
Форма часов круглые
Цвет корпуса голубой
Цвет ремешка голубой
Ширина корпуса 45 мм

Поміж усіх ваших захоплень ви – дайвер

На суші чи на морі – цей компактний комп’ютер для дайвінгу створений для обох стихій.

  • Підтримка багатьох режимів занурення – від технічного дайвінгу до фрідайвінгу.
  • Пригоди триватимуть довше: до 25 годин у режимі занурення, до 124 днів у режимі смартгодинника2 з підзарядкою від сонця та до 39 годин у режимі GPS з підзарядкою від сонця3.
  • GPS-приймач для позначення точок занурення та виходу на поверхню.
  • Зберігайте дані про ваші занурення (до 200). Завантажуйте, обмінюйтесь та переглядайте їх у додатку Garmin Dive™1.
  • Вимірюйте свою продуктивність та відстежуйте статистику над поверхнею води.
  • Стежте за своєю активністю за допомогою понад 30 встановлених спортивних додатків та розширених функцій для тренувань.
Час роботи батареї

Досліджуйте підводний світ ще довше: годинник забезпечить до 25 годин у режимі занурення, до 124 днів у режимі смартгодинника з підзарядкою від сонця2 та до 39 годин у режимі GPS з підзарядкою від сонця3.

Міцна конструкція

Цей надійний комп’ютер для дайвінгу має водостійкість до 100 метрів, оснащений сапфіровим склом та відповідає стандарту MIL-STD-810.

Сміливий дизайн

Годинник Descent G1 приголомшує своїм висококонтрастним дисплеєм та дизайном, які чітко передають призначення пристрою.

Вражаючий комплекс функцій. Режими занурення

Використовуйте декілька режимів занурення для однокомпонентних та багатокомпонентних газових сумішей (включно з нітроксом і триміксом), режимом «gauge», фрідайвингом, підводним полюванням та режимом регенеративного дихального апарату з замкнутою системою.

Підтримка декількох супутникових систем на поверхні

Відстежуйте точки занурення та виходу на поверхню4 завдяки розширеному підключенню до супутників.

Журнал занурень

Зберігайте і переглядайте дані до 200 занурень, а також обмінюйтеся інформацією за допомогою додатка Garmin Dive.

Налаштування режимів занурення

Додавайте екрани для кожного режиму занурення, обираючи потрібну вам інформацію.

Сумісність з inReach®

Підключайте годинник Descent G1 до супутникових комунікаторів4 inReach та користуйтесь захисним футляром для дайвінгу inReach (кожен продається окремо).

Підводний компас

З легкістю орієнтуйтеся під водою завдяки вбудованому тривісному компасу.

Дані про припливи

Годинник проінформує про ситуацію на морі, щоб ви могли зловити ідеальну хвилю. Просто сполучіть його з сумісним смартфоном.

Додаток Surfline®

Переглядайте дані про припливи, висоту хвилі, вітер та рівень складності для п’яти найближчих місць для серфінгу завдяки додатку Surfline®, який можна завантажити з магазину Garmin Connect IQ™.

Підніміть ефективність від тренувань на якісно новий рівень. Спортивні додатки

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для трейлового бігу, плавання, бігу, їзди на велосипеді, хайкінгу, веслування, катання на лижах, гольфу тощо.

Фітнес-вік

Ця функція використовує ваш хронологічний вік, а також щотижневу високу фізичну активність і пульс у стані спокою, щоб оцінити, на скільки ваше тіло молодше або старше за вас. Ви також можете отримати поради щодо зниження фітнес-віку.

Час відновлення

Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Також враховується інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

Тренувальний статус

Цей показник оцінює вашу недавню історію вправ і параметри ефективності. Він дасть вам зрозуміти, чи ви тренуєтесь продуктивно, досягли пікової точки або перетренування.

Щоденні рекомендовані тренування

Отримуйте щоденні рекомендації щодо бігових тренувань, які враховують ваш поточний рівень фізичного навантаження і тренувальний статус.

Відстеження частоти дихання

Відстежуйте частоту дихання впродовж дня, під час сну та дихальних вправ.

Гармонія тіла та розуму. Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте всі ці дані на спеціальному віджеті включно з оцінкою сну та аналітикою.

Хвилини інтенсивності

Відстежуйте кількість хвилин високого фізичного навантаження, коли вони відбуваються і під час якої саме активності. Ви навіть можете переглядати їх у спеціальному полі даних під час хронометрованих занять.

Моніторинг енергії Body Battery™

Відстежуйте рівень енергії свого тіла, щоб знайти найкращий час для тренувань і відпочинку.

Відстеження водного балансу

Записуйте кількість випитих склянок рідини за день, щоб вчасно поновлювати водний баланс. Встановлюйте автоматичні цілі спожитої рідини, які скорегуються відповідно до кількості поту, який ви втрачаєте на тренуваннях.

Стеження за жіночим здоров’ям

Використовуйте додаток Garmin Connect™ для відстеження менструального циклу або вагітності. Записуйте симптоми, отримуйте поради стосовно вправ та харчування та ін.

Пульсометр на зап’ясті

Годинник постійно вимірює ваш пульс5 і попереджає про підвищені або занижені показники пульсу у стані спокою. Пульсометр також допомагає оцінити, наскільки інтенсивно ви працюєте під час тренування, навіть під час плавання.

Створений для обох світів. Висока якість збірки

Отримайте задоволення від користування надійним комп’ютером для дайвінгу у формфакторі годинника з сапфіровим склом, силіконовими ремінцями та легким для зчитування монохромним дисплеєм.

Смартнотифікації

При сполученні з сумісним пристроєм Descent G1 буде виводити електронні листи, текстові повідомлення та нагадування прямо на свій екран.

Функції безпеки та стеження

Коли годинник сполучений зі смартфоном, ваше місцеположення можна передавати вашим контактам вручну або автоматично під час деяких занять на свіжому повітрі за допомогою функції виявлення аварій6.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Легко оплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників7.

Магазин Connect IQ™

Завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети з магазину Connect IQ.

Комплектація
  • Смартгодинник Descent G1 solar
  • Екстрадовгий ремінець, що регулюється
  • Кабель зарядки/передачі даних

1Необхідно завантажити додаток на сумісний смартфон і під'єднати пристрій Descent G1; див. Garmin.com/ble.

2За умови носіння протягом цілого дня, 3 години на день при освітленні 50000 люкс.

3При освітленні 50000 люкс.

4Потрібна супутникова підписка. У деяких країнах використання пристроїв супутникової комунікації обмежене або заборонене. Користувач зобов'язаний самостійно вивчити та дотримуватись законодавства у країнах, в яких планується використання пристрою. Супутниковий зв'язок під водою не працює.

5 Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

6 При сполученні з сумісним смартфоном. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

7Перегляньте список актуальних країн, платіжних мереж та банків-емітентів на сторінці Garmin.com/GarminPay/banks.

Вас также могут заинтересовать